۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 5565
  • ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۴
  • 413 بازدید
  • ارسال توسط :

کفاشیان قطعا تغییرات داریم/ قرارداد ما با کی روش تا جام جهانی است

رییس فدراسیون فوتبال گفت: درباره ادامه همکاری با سرمربی تیم ملی فوتبال امروز یا فردا جلسه ای را با کی روش برگزار می کنیم. به گزارش ایسنا، علی کفاشیان بعد از سمینار نواب رییس در فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران درباره برگزاری این سمینار تصریح کرد: با توجه به تغییراتی که در مدیریت فوتبال بانوان […]

رییس فدراسیون فوتبال گفت: درباره ادامه همکاری با سرمربی تیم ملی فوتبال امروز یا فردا جلسه ای را با کی روش برگزار
می کنیم.

به گزارش ایسنا، علی کفاشیان بعد از سمینار نواب رییس در فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران درباره برگزاری این سمینار تصریح کرد: با توجه به تغییراتی که در مدیریت فوتبال بانوان رخ داده است تصمیم گرفتیم سال ۹۳ برای دومین بار جلسه ای را با هیات های استانی برگزار کنیم تا درباره برنامه های مورد نیاز برای سال آینده بررسی هایی صورت بگیرد. خیلی خوشحال شدیم که این جلسه با حضور معاونت وزیر ورزش در امور بانوان صورت گرفت.

کفاشیان ادامه داد: در سالی که گذشت بانوان در سطح آسیا دو رویداد بزرگ را پشت سر گذاشتند و توانستند در همه آنها به مراحل بالا صعود کنند و سال آینده نیز با ۸ کشور برتر آسیا برای صعود به جام جهانی فوتبال رقابت می کنیم و نزدیک ترین برنامه تیم های فوتبال بانوان نیز انتخابی المپیک است که امیدوارم بتوانیم در آنها موفق باشیم.

کفاشیان درباره وضعیت همکاری فدراسیون فوتبال با کارلوس کی روش تصریح کرد: امروز یا فردا جلسه ای را با کی روش برگزار می کنیم و برنامه های جام جهانی او و شرایط و عملکرد تیم ملی را مورد ارزیابی قرار می دهیم. قرارداد ما با کی روش تا جام جهانی است و امیدوارم ابزارهای لازم برای ادامه همکاری با او فراهم شود.

او همچنین درباره فسخ قرارداد کارلوس کی روش اظهار کرد: اگر فدراسیون فوتبال به صورت یک جانبه قرارداد او را فسخ کند ما مجبور هستیم یک سال دستمزد او را کامل پرداخت کنیم.

رییس فدراسیون فوتبال درباره صحبت هایی که درباره غیر قانونی بودن مجمع فدراسیون صورت می گیرد گفت: مجمع ما قانونی تشکیل شد و برای تعیین حسابرس مصوبه ای داشتیم که باید صورت می گرفت که خوشبختانه اعضا نیز این کار را انجام دادند. کمیته تنظیم مقررات فدراسیون نیز این موضوع را رسیدگی می کند.

او درباره برکناری نبی و احتمال جایگزین اسدی به جای او تصریح کرد: ما یک سری برنامه هایی داریم که منتظر بودیم تیم ملی از جام ملت ها برگردد. قطعا در آینده تغییراتی نیز خواهیم داشت و ظرف چند روز آینده مشخص می شود که نبی حفظ یا برکنار می شود. دکتر اسدی نیز یکی از افرادی هستند که در ورزش فعالیت زیادی داشتند و ما روی او نگاهی داریم و تصمیم داریم در فدراسیون از او استفاده کنیم.

کفاشیان در پاسخ به سوال ایسنا درباره اینکه گفته می شود فدراسیون نتیجه اعتراض به حضور بازیکن دوپینگی عراق در بازی برابر ایران را می دانست اظهار کرد: ما از رای AFC خبر نداشتیم و کاری که انجام دادیم کاملا قانونی بود. ما مدارک مستند را به AFC ارسال کردیم و از این به بعد نیز پیگیر هستیم.

او درباره این که اگر بازیکن عراق دوپینگی بود چرا در بازی برابر کره به میدان رفت، گفت: به همین دلیل می گویم که قطعا اعتراض ما در آینده نیز پیگیری می شود چرا که ما مطمئن هستیم او دوپینگی بوده و نباید بازی می کرده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*