۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 3096
  • ۳۰ تیر ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۴
  • 243 بازدید
  • ارسال توسط :

کلاسهای آموزشی ضمن خدمت کارکنان فرمانداری قرچک برگزار شد

قرچک – ابتکار آنلاین: به منظور توانمند سازی و ارتقای مهارتهای کارکنان و افزایش بهره وری به دستو فرماندار قرچک هر هفته به مدت ۱/۵ ساعت کلاسهای آموزشی ضمن خدمت کارکنان و پرسنل فرمانداری برگزار می شود. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – در این جلسه آموزش با موضوع فناوری اطلاعات و ارتباطات با حضور کلیه […]

قرچک – ابتکار آنلاین: به منظور توانمند سازی و ارتقای مهارتهای کارکنان و افزایش بهره وری به دستو فرماندار قرچک هر هفته به مدت ۱/۵ ساعت کلاسهای آموزشی ضمن خدمت کارکنان و پرسنل فرمانداری برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – در این جلسه آموزش با موضوع فناوری اطلاعات و ارتباطات با حضور کلیه پرسنل مجموعه فرمانداری شهرستان قرچک برگزار گردید.

این جلسه آموزشی به منظور افزایش توان علمی و روزآمد شدن و همچنین آشنایی با نرم‌افزارهای کاربردی در جهت ارتقای آگاهی عمومی کارمندان فرمانداری برگزار شد.

IMG_9410

در این کلاسها موضوعاتی از قبیل فناوری اطلاعات، سیستم های اطلاعاتی، سیر تاریخی، تحول در سیستم هاب اطلاعاتی، هرم داده و اطلاعات و نقش آنها در سازمانهای اداری و سهم شان در افزایش بهره وری پرداخته شد.

در این جلسه آموزشی به منظور استفاده بهینه کارکنان از سیستم چهارگون، برخی اشکالات رایج در استفاده از این سیستم و نرم افزار واژه پرداز اشاره شد.

لازم به ذکر است، این دوره آموزشی هر هفته در سالن جلسات فرمانداری با حضور مدیران و کارکنان برگزار می شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*