۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 28334
  • ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۱
  • 162 بازدید
  • ارسال توسط :
کمک خیرین ۱۵ زندانی را در قرچک به آغوش خانواده بازگرداند
کمک خیرین ۱۵ زندانی را در قرچک به آغوش خانواده بازگرداند

کمک خیرین ۱۵ زندانی را در قرچک به آغوش خانواده بازگرداند

قرچک – آبرومند: رئیس دادگستری شهرستان قرچک از آزادی ۱۵ مددجو قرچکی از زندان به همت انجمن حمایت از زندانیان خبر داد. به گزارش خبرنگار ما – حجت‌الاسلام محمدجعفر مرتضائیان در این خصوص اظهار داشت: با مبلغی که توسط انجمن حمایت از زندانیان شهرستان قرچک در ماه مبارک رمضان جمع‌آوری شد، ۱۵ مددجو قرچکی از […]

قرچک – آبرومند: رئیس دادگستری شهرستان قرچک از آزادی ۱۵ مددجو قرچکی از زندان به همت انجمن حمایت از زندانیان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – حجت‌الاسلام محمدجعفر مرتضائیان در این خصوص اظهار داشت: با مبلغی که توسط انجمن حمایت از زندانیان شهرستان قرچک در ماه مبارک رمضان جمع‌آوری شد، ۱۵ مددجو قرچکی از زندان آزاد شدند.

 

وی افزود: روز گذشته به همراه جمعی از قضات دادگستری شهرستان قرچک با حضور در ندامتگاه ورامین،  ۱۵ مددجویی که زیر۲۰ میلیون تومان بدهی داشتند، با مبلغ جمع آوری شده آزاد شوند.

 

مرتضائیان تصریح کرد: در ادامه بازدید از ندامتگاه ورامین جلسه‌ای در سالن جلسات ندامتگاه تشکیل شد و ضمن مطالعه بیش از ۷۰ مورد پرونده، درنهایت با آزادی ۱۵ نفر از مددجویان حوزه قضایی قرچک موافقت به عمل آمد که پس از سیر مراحل اداری مددجویان مذکور به قید فوریت آزاد شدند.

 

رئیس دادگستری شهرستان قرچک در پایان خاطرنشان کرد: طرح آزادی زندانیان شهرستان قرچک در طول سال اجرا می‌شود که تا قبل از ماه مبارک رمضان ۱۰ نفر از زندانیان قرچک با حمایت خیرین و انجمن حمایت از زندانیان آزاد شدند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*