۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پيشوا » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 59741
  • ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۳
  • 18 بازدید
  • ارسال توسط :
گذرنامه‌های تاریخ گذشته با مهر نیروی انتظامی برای زائران اربعین قابل استفاده است
گذرنامه‌های تاریخ گذشته با مهر نیروی انتظامی برای زائران اربعین قابل استفاده است

گذرنامه‌های تاریخ گذشته با مهر نیروی انتظامی برای زائران اربعین قابل استفاده است

پیشوا – آبرومند: فرمانده کل نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گفت: با هماهنگی‌های به عمل آمده با طرف عراقی قرار شده تا مردم با گذرنامه‌هایی که تاریخ آن گذشته، با مهر نیروی انتظامی امکان حضور در مراسم اربعین برای زائران حسینی را داشته باشند.   به گزارش خبرنگار آبرومند – سردار حسین اشتری روز یکشنبه در […]

پیشوا – آبرومند: فرمانده کل نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گفت: با هماهنگی‌های به عمل آمده با طرف عراقی قرار شده تا مردم با گذرنامه‌هایی که تاریخ آن گذشته، با مهر نیروی انتظامی امکان حضور در مراسم اربعین برای زائران حسینی را داشته باشند.

 

به گزارش خبرنگار آبرومند – سردار حسین اشتری روز یکشنبه در حاشیه برپایی مراسم یادواره ۱۴۰ شهید نیروی انتظامی شرق استان تهران که در صحن مطهر امامزاده جعفر(ع) پیشوا برگزار شد در جمع خبرنگاران گفت: فرماندهی نیروی انتظامی برای برگزاری مراسم با شکوه اربعین حسینی، در آمادگی کامل است و تلاش دارد تا مأموریت‌های محوله را به درستی انجام دهد.

وی تصریح کرد: از ماه‌های گذشته قرارگاه اربعین فراجا راه‌اندازی شده و با تقسیم کارها و وظایف، اقدامات لازم برای تسهیل تردد زائران و خدمات‌رسانی به شرکت کنندگان در مراسم اربعین انجام می‌شود ضمن این که تمامی عوامل پلیس آمادگی کامل دارند تا با استقرار در مرزهای رسمی کشور، خدمات مورد نیاز زائران را با همکاری خوب مردم با پلیس ارائه دهند.

سردار اشتری گفت: با توافق صورت گرفته، گذرنامه‌هایی که یک ماه اعتبار دارند، قابل تردد به عراق خواهند بود ضمن این که دنبال این امر هستیم که با هماهنگی‌های صورت گرفته بتوانیم با مهری که روی گذرنامه‌های تاریخ گذشته زده می‌شود، پلیس عراق اجازه عبور زائران را داده و نگرانی مردم را برطرف نماید.

وی تأکید کرد: به مردم توصیه می‌شود که سفر زیارتی خود را به کربلای معلی هر چه زودتر شروع کرده و برای بازگشت نیز برنامه‌ریزی لازم را داشته باشند تا طی روزهای مختلف به کشور بازگردند تا فقط در یک روز، شاهد بازگشت زائران نباشیم.

فرمانده کل نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گفت: عوامل پلیس در تمامی جاده‌ها، مسیرها، شهرها و پایانه‌های مرزی استقرار دارند و با آماگی کامل به زائران امام حسین(ع) خدمات را ارائه می‌کنند، در مقابل ازمردم نیز درخواست می‌شود تا با همکاری مناسب با پلیس، بر عظمت پیاده روی اربعین همراه با شعور حسینی بیافزایند.

وی از مردم به عنوان مهمترین حامیان پلیس یاد کرد و افزود: مردم در تمامی عرصه‌ها یار و یاور پلیس بوده و با همکاری و هماهنگی خود توانسته‌اند پلیس را در انجام مأموریت‌های محوله یاری کنند، از کلیه مردم درخواست می‌شود تا در صورت مشاهده هر گونه مورد امنیتی و اجتماعی، مراتب را با سامانه ۱۱۰ در اختیار مأموران پلیس قرار دهند.

اشتری اظهار داشت: پلیس درتمامی عرصه‌ها به کمک، همراهی، انتقادات ،پیشنهادت و راهنمایی مردم نیاز دارد و تلاش دارد تا با استفاده از تجهیزات و فناوری‌های به روز و بهره‌گیری از نیروهای زبده و حرفه‌ای خدمات بیشتری به مردم ارائه دهد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*