۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » اقتصادی » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 7055
  • ۱۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۵
  • 87 بازدید
  • ارسال توسط :

گرانفروشی در صدر تخلفات صنفی فیروزکوه در نوروز ۹۴

فیروزکوه – ابتکار ورامین: مسئول بازرسی و نظارت اصناف شهرستان فیروزکوه با اشاره به تشکیل ۴۴ مورد پرونده تخلف صنفی در ایام نوروز از سوی بازرسان این نهاد، گفت: گرانفروشی در صدر تخلفات صنفی فیروزکوه بوده است. به گزارش خبرنگار ما به نقل از دیمه نیوز – سید امین حسینی مسئول بازرسی و نظارت اصناف […]

فیروزکوه – ابتکار ورامین: مسئول بازرسی و نظارت اصناف شهرستان فیروزکوه با اشاره به تشکیل ۴۴ مورد پرونده تخلف صنفی در ایام نوروز از سوی بازرسان این نهاد، گفت: گرانفروشی در صدر تخلفات صنفی فیروزکوه بوده است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از دیمه نیوز – سید امین حسینی مسئول بازرسی و نظارت اصناف شهرستان فیروزکوه با اشاره به ۸۷۳ مورد بازرسی از اصناف مختلف شهرستان در بازرسی های نوروزی اظهار داشت: تشکیل ۴۴ مورد پرونده تخلف و اعمال جریمه بیش از ۱۰۳ میلیون ریالی اصناف متخلف از جمله نتایج این بازرسی ها بود.

وی تصریح کرد: گرانفروشی، درج نکردن قیمت، تقلب در معامله، کم فروشی، صادر نکردن صورتحساب، تعطیلی خودسرانه و نداشتن صندوق مکانیزه، به ترتیب بیشترین تخلفات صنفی را در ایام نوروز تشکیل می داد.

حسینی در خاتمه با گلایه از تعداد کم شکایات واصله مردمی، ابراز امیدواری کرد؛ آحاد مردم با تماس با سامانه تلفنی ۱۳۸ بازرسی فرمانداری، ۱۲۴ اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان و یا شماره تلفن ۷۶۴۰۰۱۹۰ این نهاد، بازرسان را در انجام وظایف شان یاری کنند.

گفتنی است؛ گشت نوروزی بازرسی اصناف از تاریخ ۱۵ اسفندماه گذشته آغاز و تا پایان ۱۳ فروردین ماه ادامه داشت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*