۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » شهریار » عناوین اصلی » ورزشی
  • شناسه : 5783
  • ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۰:۱۲
  • 101 بازدید
  • ارسال توسط :

گروسی در حضور پرشور مردم در جشنواره فرهنگی ورزشی فجر۹۳ شهریار جشنواره فجر، نقطه عطفی در شناساندن ورزشکاران به جامعه است

شهریار – ابتکارورامین: جشنواره فرهنگی ورزشی فجر۹۳ شهرستان شهریار با حضور تمامی مسئولان شهرستان و مسئولین اداره کل ورزش و جوانان استان تهران در مجموعه ورزشی تختی اندیشه برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار،جشنواره فرهنگی ورزشی فجر ۹۳ با حضور نژادفلاح مدیر کل اداره […]

شهریار – ابتکارورامین: جشنواره فرهنگی ورزشی فجر۹۳ شهرستان شهریار با حضور تمامی مسئولان شهرستان و مسئولین اداره کل ورزش و جوانان استان تهران در مجموعه ورزشی تختی اندیشه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار،جشنواره فرهنگی ورزشی فجر ۹۳ با حضور نژادفلاح مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان تهران و هیئت همراه،گروسی نماینده مجلس شورای اسلامی و ناجی فرماندار شهرستان شهریار،ائمه جمعه و جماعات شهرستان ،شهرداران،روسای ادارات غرب استان تهران و عموم ورزشکاران و مردم ورزش دوست این شهرستان برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار در آغاز ضمن تشکر از حضور تمامی مسئولان و ورزشکاران در این رویداد فرهنگی ورزشی گفت: شهرستان شهریار از قابلیت های بالقوه ای در حوزه ورزش را داراست.

عبدالوند افزود: پتانسیل ورزشی شهریار بسیار بالاست و نمونه هایی از آن را در مسابقات المپیک، جهانی و آسیایی و حتی کشوری را همگان شاهدند، آنچنان که از ۲۱ طلای بازیهای آسیایی اینچئون دو گردن آویز خوش رنگ سهم ورزشکاران عزیز شهرستان شهریار شده است.

وی از تمام هیئت های ورزشی شهرستان به جهت پرورش نخبگان ورزشی و معرفی آنها به جامعه حرفه ای ورزش کشوری و جهانی تشکر کرد و عنوان کرد: هر شخصی که در زمینه ورزش اقدامی انجام می دهد قدمی بزرگ در راه کاهش آسیب های اجتماعی برداشته که این یکی از بهترین بازخوردهای ورزش است.

نماینده مردم شهرستان های شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی گفت: ورزش باعث پویایی جامعه در تمامی سنین و سطوح می شود و هر گونه هزینه ای در این راستا هزینه نیست، بلکه سرمایه گذاری محسوب می شود.

حسین گروسی ادامه داد: نیاز شهرستان های غرب استان تهران در جهت هر چه بهتر انجام دادن امورات شان که همه اش برای ارتقاء سطحی کیفی و کمی ورزش است، می توان ایجاد یک اداره کل عنوان کرد، چرا که سرانجام رسیدن این مهم باعث سطح کارکرد مجموعه های مرتبط با ورزش و جوانان می شود.

وی عنوان کرد: اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار در خصوص ارتقاء سطح زیر ساخت ها نیازهای ورزشی قدم های موثری را برداشته و لازم است از رئیس اداره ورزش و جوانان و تمامی همکارانش در این رابطه تشکر لازم را داشته باشیم و امیدواریم همچون سابق، ثابت قدم و تلاشگر در این راه قدم بردارند.

نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: این جشنواره فرهنگی ورزشی که در دهه فجر هر ساله برگزار می شود نقطه عطفی در شناساندن ورزشکاران به جامعه برای جذب هر چه بیشتر افراد به ورزش است و هر ساله نسبت به سال قبل با شکوه تر و پرشور تر برگزار می شود که این مهم در استان تهران به جهت تلاش همه روزه محمدحسین نژاد فلاح و همکارانش در اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و شهرستان های تابعه است.

فرماندار شهرستان شهریار نیز گفت: مجموعه فرمانداری شهرستان شهریار نیز در رابطه با ورزش و جوانان برنامه های ویژه ای را در دستور کار خود قرار داده و برای افزایش سرانه ورزشی برنامه های ویژه ای را در حال ندوین کردن است.

ناجی افزود: همانطور که می دانید شهرستان شهریار در بیشتر رشته های ورزشی ورزشکارانی را در تیم های ملی دارد و این به جهت دار بودن پتانسیل و قابلیت های ویژه این شهرستان است و در کنار این قابلیت تلاش های مسئولان مربوطه در حوزه ورزش و جوانان قابل ستایش است، چرا که این مهم باعث می شود جوانان در ورزش ارتقاء پیدا کرده و از گزندهای اجتماعی دور بمانند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران هم گفت: جشنواره فرهنگی ورزشی فجر، سومین سال برگزاری اش را طی می کند و در این راه بسیار پویاتر و پرشورتر از سال قبل برگزار می شود و این در سایه توجهات تمام مسئولان کشوری و استانی و شهرستانی است.

محمدحسین نژادفلاح افزود : برگزاری این جشنواره ها باعث شناساندن قابلیت ها و دارایی های ورزشی هر شهرستان به مردم آن منطقه است که این مهم باعث می شود میزان جذب افراد به ورزش افزایش پیدا کند.

وی خاطر نشان کرد: شهرستان شهریار از جایگاه ویژه ای در ورزش در میان شهرستان های غرب استان تهران و حتی تهران برخوردار است و این به دلیل وجود ورزشکاران مدال آور و حرفه ای متعدد است که نشان دهنده تلاش شبانه روزی این عزیزان و اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار است.

شایان ذکر است در پایان مراسم از ورزشکاران مدال آور آسیایی اینچئون و دیگر رقابت های بین المللی و جهانی با اهداء جوایزی تقدیر به عمل آمد و در خاتمه هیئت های ورزشی از مقابل مسئولان و مردم حاضر در ورزشگاه رژه نمادین رفتند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*