۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » پرديس » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 3865
  • ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۷
  • 161 بازدید
  • ارسال توسط :

گروه‌های هنری پردیس تقویت می‌شوند

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پردیس گفت: گروه‌های هنری در شهرستان پردیس با برنامه‌ریزی‌های انجام شده تقویت می‌شوند.   حجت‌الاسلام والمسلمین مجید عبداللهی پیش از ظهر امروز در حاشیه جشن کرامت در سعیدآباد بخش جاجرود در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در جاجرود، ضمن تبریک به مناسب ایام فرخنده دهه کرامت اظهار داشت: اداره فرهنگ […]

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پردیس گفت: گروه‌های هنری در شهرستان پردیس با برنامه‌ریزی‌های انجام شده تقویت می‌شوند.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین مجید عبداللهی پیش از ظهر امروز در حاشیه جشن کرامت در سعیدآباد بخش جاجرود در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در جاجرود، ضمن تبریک به مناسب ایام فرخنده دهه کرامت اظهار داشت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پردیس در عرصه فعالیت‌های فرهنگی و هنری و در زمینه شادی و سرگرمی شهروندان شهرستان پردیس جشنی را برگزار کرد.

 

وی افزود: جشن بسیار باشکوهی را برای مردم بخش جاجرود همراه با برنامه‌های متنوع هنری برنامه‌ریزی و با کمک و همراهی شورای اسلامی سعیدآباد، دهیاران، مسئولان بخش جاجرود و شهرستان پردیس این جشن را برگزار کردیم.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پردیس با بیان اینکه این جشن را با این نگاه که شادی مردم مقدمه‌ای برای یک زندگی خوب است، پیش‌بینی کردیم، تصریح کرد: امیدواریم با توجه به همراهی‌ و استقبال خوبی که شهروندان این بخش نسبت به اجرای این‌گونه برنامه‌ها داشتند، بتوانیم برنامه‌های فرهنگی دیگری را درخور شأن شهروندان برگزار کنیم.

 

عبداللهی با بیان اینکه تاکنون در شهرستان پردیس به مناسبت دهه کرامت، دو مراسم در شهر پردیس و بخش جاجرود و مراسمی به همین مناسب اواخر هفته دولت در بومهن برگزار شد، گفت: خوشبختانه مسئولان شهرستان پردیس همراه هستند و با نگاهی خوب به بخش نشاط و شادابی مردم، همگام با این اداره گام برمی‌دارند.

 

وی با تأکید بر اهمیت گروه‌های هنری در شهرستان پردیس بیان داشت: گروه‌های هنری هم‌چون تئاتر در بخش نمایشی که زیر نظر انجمن شهرستان پردیس است، حضور فعالی دارند و با توجه به نوپا بودن این انجمن، نقش به‌سزایی در ارتقای هنری در شهرستان پردیس دارند.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پردیس افزود: در نخستین جشنواره استانی که گروه‌های نمایشی شهرستان‌های استان تهران شرکت داشتند، یکی از گروه‌های هنری پردیس پذیرفته و در بخش جمعی، شهرستان پردیس از بین ۵۲ گروه شرکت‌کننده، جزو سه گروه برگزیده گروه‌های نمایشی شد.

 

عبداللهی با بیان اینکه این موضوع یک نوید خوب و امیدبخش برای مردم منطقه به حساب می‌آید، تصریح کرد: هنرمندان پردیسی از ظرفیت و موقعیت خوبی در استان تهران برخوردار هستند و دل‌گرم هستیم که در آینده از موقعیت‌های برتر کشوری در این بخش بهره‌مند شویم.

 

این جشن با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پردیس، دهیاران جاجرود، نماینده بخشدار، جانشین فرمانده انتظامی شهرستان پردیس و جمع پرشوری از شهروندان به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پردیس در سعیدآباد بخش جاجرود برگزار شد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*