۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » فرهنگی » ورامين
  • شناسه : 7889
  • ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۱
  • 123 بازدید
  • ارسال توسط :

گروه پژوهشی «ورامین‌شناسی» آغاز به کار کرد

ورامین – ابتکار ورامین: گروه پژوهشی «ورامین‌شناسی» زیر نظر اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ورامین با حضور پژوهشگران این حوزه و مسئولان فرهنگی این شهرستان آغاز به کار کرد. به گزارش خبرنگار ما – اولین نشست گروه پژوهشی «ورامین‌شناسی» با حضور پژوهشگران این حوزه ومسئولان فرهنگی شهرستان، صبح دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ‌ماه […]

ورامین – ابتکار ورامین: گروه پژوهشی «ورامین‌شناسی» زیر نظر اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ورامین با حضور پژوهشگران این حوزه و مسئولان فرهنگی این شهرستان آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار ما – اولین نشست گروه پژوهشی «ورامین‌شناسی» با حضور پژوهشگران این حوزه ومسئولان فرهنگی شهرستان، صبح دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ‌ماه در محل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ورامین برگزار شد.

در این نشست، پژوهشگران و اساتیدی چون محمد امینی، نادر شیرکوند، محمدرضا تاجیک، محمد هداوندخانی، علیرضا تاجیک و برخی مسئولین فرهنگی از جمله حسینعلی شیبانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین – پیشوا، حسین تاجیک مشاور امور فرهنگی فرمانداری شهرستان ورامین، حمیدرضا آرمان‌مهر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین، زهرا هداوندمیرزایی رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر ورامین و شهاب پازوکی مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ورامین حضور داشتند.

v4

حاضران در این نشست، بر ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت‌های فرهنگی و تاریخی این شهرستان و برنامه‌ریزی برای برگزاری جشنواره‌ها و برنامه‌های پژوهشی در جهت معرفی پیشینه تاریخی منطقه به عموم علاقه مندان، تأسیس بنیاد ورامین‌شناسی، برنامه‌ریزی برای شکل‌گیری موزه ورامین و تشکیل کمیته‌های تخصصی متشکل از کارشناسان و تحصیل‌کردگان حوزه های مختلف در جهت پاسخگویی به نیازهای پژوهشی شهرستان تأکید کردند.

v3

شایان‌ ذکر است، توسعه و ترویج پژوهش در زمینه میراث فرهنگی ملموس و ناملموس، معرفی ظرفیت‌های فرهنگی، تاریخی و طبیعی دشت ورامین، بسترسازی مناسب برای ارتقای فعالیت‌های پژوهشی مرتبط و پاسخگویی به نیازهای تحقیقاتی در زمینه فرهنگ و تاریخ دشت ورامین از جمله اصلی‌ترین اهداف شکل‌گیری این گروه پژوهشی عنوان شده است.

v1

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*