۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » قرچك » ورزشی
  • شناسه : 4208
  • ۱۴ مهر ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۶
  • 528 بازدید
  • ارسال توسط :

گسترش شادابی و نشاط با ترویج فرهنگ ورزش در میان مردم

rv];- hfj;hvHkghdk: فرماندار شهرستان قرچک در بازدید از اداره ورزش و جوانان این شهرستان گفت: با برنامه‌ریزی مناسب و ترویج امر مهم ورزش شادابی و نشاط را در میان مردم گسترش دهیم.  علی صادقی  در بازدید از اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک اظهار داشت: جهش ورزش شهرستان قرچک و حل مشکلات نیازمند همت بسیار […]

rv];- hfj;hvHkghdk: فرماندار شهرستان قرچک در بازدید از اداره ورزش و جوانان این شهرستان گفت: با برنامه‌ریزی مناسب و ترویج امر مهم ورزش شادابی و نشاط را در میان مردم گسترش دهیم.

 علی صادقی  در بازدید از اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک اظهار داشت: جهش ورزش شهرستان قرچک و حل مشکلات نیازمند همت بسیار است که این موضوع با توجه به جوان بودن سرپرست جدید اداره و انگیزه بالای وی قابل دستیابی است و ما نیز در این راستا حمایت می‌کنیم.

رئیس شورای عالی ورزش قرچک تأکید کرد: باید در راستای سیاست‌های دولت تدبیر و امید برای پویایی جامعه تلاش کنـیم و با برنامه‌ریزی مناسب و ترویج امر مهم ورزش شادابی و نشاط را در میان مردم گسترش دهیم.

بشیر عزیزی نیز در ادامه عنوان کرد: یکی از مشکلات اساسی ورزش قرچک نبود یک ساختمان اداری منـاسب است کـه از همین رو اولویت اصلی ما نیز در نظر گرفتن یک ساختمـان اداری در شأن ورزشکاران منطقه است و بـه‌زودی ایـن امـر اجرایی می‌شود.

این مسئول اظهار داشت: برای موفقیت در پیشبرد اهداف بی‌شک حمایت فرماندار می‌تواند بسیار راهگشا باشد و به پیشرفت ورزش منطقه بسیار کمک می‌کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان قرچک تصریح کرد: با وجود کارمندان تلاشگر و کاردانی که در این اداره است، دستیابی به شرایط مطلوب و ارتقای ورزش منطقه دور از ذهن نخواهد بود.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*