۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » تهران » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 54554
  • ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۲
  • 80 بازدید
  • ارسال توسط :
گشت مشترک کنترل قیمت ها در ورامین
گشت مشترک کنترل قیمت ها در ورامین

گشت مشترک کنترل قیمت ها در ورامین

ورامین – آبرومند: گشت مشترک کنترل قیمت های مصوب بازار مرغ و تخم مرغ در شهرستان ورامین شروع به کار کرد. به گزارش خبرنگار ما – رئیس جهاد کشاورزی شهرستان ورامین در گشت مشترک تنظیم بازار گفت: با مشارکت جهاد کشاورزی ،اداره صمت ،سپاه ناحیه ورامین و تعزیرات حکومتی طرح پایش و نظارت بر توزیع […]

ورامین – آبرومند: گشت مشترک کنترل قیمت های مصوب بازار مرغ و تخم مرغ در شهرستان ورامین شروع به کار کرد.

به گزارش خبرنگار ما – رئیس جهاد کشاورزی شهرستان ورامین در گشت مشترک تنظیم بازار گفت: با مشارکت جهاد کشاورزی ،اداره صمت ،سپاه ناحیه ورامین و تعزیرات حکومتی طرح پایش و نظارت بر توزیع اقلام مرغ و تخم مرغ انجام می شود تا گرانفروشی و واسطه را حذف کنیم.

محسن بنائیان افزود: فروشگاه های عرضه کننده یکی یکی رصد می شوند تا مرغ و تخم مرغ با همان قیمت مصوب به دست مصرف کننده برسد زیرا تمام مرغداران نهاده های دولتی را دریافت می کنندو وظیفه دارند مرغ را با همان نرخ دولتی در اختیار مردم قرار دهند.

وی اضافه کرد: توزیع کنندگان و مباشران به جهاد کشاورزی ورامین مراجعه کنند تا معرفی نامه به کشتارگاه ورامین و میدان بهمن تهران را در اختیار آنان قرار دهیم که به صورت مستقیم اقلام را تهیه کنند.

رئیس اداره تعزیرات حکومتی ورامین هم در این گشت گفت: بعضی کمبود ها از جمله مرغ منجمد را گزارش می کنیم تا سهمیه مورد نیاز شهرستان افزایش یابد تا با توزیع آن با مشکل مواجه نشویم.

همتی اضافه کرد: در این پایش هیچ مماشات و اغماضی با توزیع کنندگانی که خارج از شبکه اقدام به فروش این اقلام را داشته باشند را نداریم و در همان مکان و سیار اعمال قانون خواهند شد.

وی افزود: این اولین گشت مشترک ما بود و این گشت ها به صورت منظم و روزانه تا هر زمان که نیاز باشد ادامه پیدا می کند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*