۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » مقاله
  • شناسه : 4938
  • ۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۰
  • 428 بازدید
  • ارسال توسط :

یکدیگررا هل ندهید تا مترو بیاید

مترو ورامین بین شهرستان های قرچک و پیشوا است و امکان اینکه مانع ای بشود که مترو از میدان ولی عصر به طرف پیشوا عبور نکند امکان ندارد  فقط زمان از دست خواهد رفت . لذا اگر قرار است برای مردم کار کنیم بهتر است در هر حال بین بد و بدتر را انتخاب کنیم، […]

مترو ورامین بین شهرستان های قرچک و پیشوا است و امکان اینکه مانع ای بشود که مترو از میدان ولی عصر به طرف پیشوا عبور نکند امکان ندارد  فقط زمان از دست خواهد رفت .
لذا اگر قرار است برای مردم کار کنیم بهتر است در هر حال بین بد و بدتر را انتخاب کنیم، اگر قرار باشد به لجاجت یکد یگر به مردم خدمت کنیم و کار خود را توجیح کنیم که چنین کنیم بهتر است،یا چنان کنیم بهتر است ‼ این خیانت به مردم است آنچه نماینده مردم در مجلس میگوید با آنچه نمایندگان شورا می گویند تفاوت زیادی دارد و این به مصلحت مردم نیست جز زمان را از دست بدهیم .
گرچه شورای ترافیک کشور هم به عبور خط مترو از کنار خط آهن قطعا رای خواهد داد. ولی این حرکت وتصمیم و تغییر دودی است که در چشمان مردم میرود .
سوال :آیا نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهر ورامین بعد از تصمیم شورای ترافیک کشور مخالفت خواهند کرد ؟ و می گویند خواسته مردم این است که مترو از زیر زمین عبور کند و یا به تصمیم شورای ترافیک کشور رضایت می دهند(نویسنده:طاهر میرزا کریمی)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*