۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 535
  • ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۳
  • 402 بازدید
  • ارسال توسط :

یکی از سرمایه های مهم در هر جامعه حفظ منابع طبیعی و فضای سبز است

پاکدشت- رامین نیوز: فرماندار پاکدشت: هفته منابع طبیعی فرصتی مناسب برای آشنایی هر چه بیشتر مردم با مواهب الهی و بهره برداری مناسبتر از آنهاست و همه ما باید حافظ و نگهبان منابع طبیعی و شکرگزار این مواهب باشیم. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- مراسم روز درختکار ی با حضور فرماندار پاکدشت و جمعی از […]

پاکدشت- رامین نیوز: فرماندار پاکدشت: هفته منابع طبیعی فرصتی مناسب برای آشنایی هر چه بیشتر مردم با مواهب الهی و بهره برداری مناسبتر از آنهاست و همه ما باید حافظ و نگهبان منابع طبیعی و شکرگزار این مواهب باشیم.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- مراسم روز درختکار ی با حضور فرماندار پاکدشت و جمعی از مسئولین شهرستان در هنرستان کشاورزی شهید باهنر پاکدشت برگزار گردید، در این مراسم فرماندار پاکدشت در سخنانی با اشاره نقش و اهمیت محیط زیست  فضای سبز گفت: یکی از سرمایه های مهم در هر جامعه حفظ منابع طبیعی و فضای سبز است که باید در راستای حفظ و نگهداری از آن کوشا باشیم.

قاسمی فرزاد تصریح کرد: کاشت درخت و ایجاد فضای سبز در آموزه‌های دینی ما مورد تاکید زیادی قرار گرفته است و نمی‌توان تاثیرات مثبت درختکاری و ایجاد فضای سبز در محیط زندگی خود را نادیده بگیریم.

وی با اشاره به افزایش جمعیت ومسایل ومشکلات زیست محیطی گفت: این منابع ملی تنها متعلق به نسل امروز نیست،امروز ما وارث منابعی هستیم که گذشتگان در حفظ آن کوشا بودند و نسل‌های آینده نیز مطمئناً به میزان توجه ما در نگهداری و حفظ این منابع می‌نگرند و آیندگان نیز در خصوص نحوه ارزش گذاری و حفظ آنها ما را مورد قضاوت قرار خواهند داد.درپایان فرماندارپاکدشت ومسئولین  چندین اصله نهال را در محوله هنرستان کشاورزی غرس نمودند

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*