۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 28296
  • ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۸
  • 113 بازدید
  • ارسال توسط :
یک حلقه چاه جدید در قرچک تجهیز و راه اندازی شد
یک حلقه چاه جدید در قرچک تجهیز و راه اندازی شد

یک حلقه چاه جدید در قرچک تجهیز و راه اندازی شد

قرچک – آبرومند: مدیر آبفای قرچک از تجهیز و راه اندازی یک حلقه چاه جدید به دلیل افزایش مصرف آب در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار ما – علی جعفری بعد از ظهر شنبه با اعلام خبر تجهیز و راه اندازی یک حلقه چاه جدید در شهرستان قرچک اظهار داشت: به دنبال افزایش […]

قرچک – آبرومند: مدیر آبفای قرچک از تجهیز و راه اندازی یک حلقه چاه جدید به دلیل افزایش مصرف آب در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – علی جعفری بعد از ظهر شنبه با اعلام خبر تجهیز و راه اندازی یک حلقه چاه جدید در شهرستان قرچک اظهار داشت: به دنبال افزایش مصرف آب در خردادماه و افت فشار آب در این شهرستان، یک حلقه چاه جدید با دبی ۳۵ لیتر بر ثانیه برای تأمین پایدار آب شرب این شهر تجهیز و راه‌اندازی شده است.

 

جعفری افزود: در حال حاضر آب آشامیدنی شهروندان این شهر با کمیت و کیفیت مناسب و از طریق چاه های موجود در این شهر و همچنین خط پشتیبانی قرچک تامین و توزیع می شود، ولی به منظور پیش گیری از هر گونه قطعی و یا کمبود احتمالی آب آشامیدنی مخصوصاً در روزهای پیک مصرف اقدامات پیش گیرانه در خصوص ارتقاء دبی موجود در دستور کار قرار گرفته است.

 

مدیر آبفای قرچک بیان داشت: با توجه به روزهای گرم و لزوم مصرف بالای آب آشامیدنی انتظار می رود شهروندان و مشترکین با مدیریت و رعایت الگوی مصرف و پرهیز از مصارف غیرضرور موجب استمرار مطلوب در امر آب رسانی به کلیه شهروندان باشند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*