۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پاكدشت » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 54543
  • ۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۹
  • 18 بازدید
  • ارسال توسط :
یک کارگاه آلاینده و غیر مجاز ذوب مواد پلاستیکی در پاکدشت پلمب شد
یک کارگاه آلاینده و غیر مجاز ذوب مواد پلاستیکی در پاکدشت پلمب شد

یک کارگاه آلاینده و غیر مجاز ذوب مواد پلاستیکی در پاکدشت پلمب شد

پاکدشت – آبرومند: رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پاکدشت گفت: یک کارگاه غیرمجاز که با ذوب مواد پلاستیکی، موجب آلودگی هوا می‌شد در پاکدشت شناسایی و پلمب شد. به گزارش خبرنگار ما – محمودرضا سعیدپور گفت: در پی اجرای طرح گشت و پایش‌های شبانه یگان حفاظت اداره محیط زیست پاکدشت در شرایط اضطرار آلودگی […]

پاکدشت – آبرومند: رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پاکدشت گفت: یک کارگاه غیرمجاز که با ذوب مواد پلاستیکی، موجب آلودگی هوا می‌شد در پاکدشت شناسایی و پلمب شد.

به گزارش خبرنگار ما – محمودرضا سعیدپور گفت: در پی اجرای طرح گشت و پایش‌های شبانه یگان حفاظت اداره محیط زیست پاکدشت در شرایط اضطرار آلودگی هوا، ماموران با مشاهده دود ناشی از فعالیت غیراصولی یک واحد غیرمجاز ذوب گونی و مواد پلاستیکی نسبت به بازدید این واحد اقدام کردند.

وی افزود: این واحد با وجود ابلاغ اخطاریه‌های متعدد مبنی بر توقف فعالیت، همچنان به فعالیت خود ادامه می‌داد که به دلیل استمرار مزاحمت و ایجاد آلودگی برای ساکنین منطقه، این واحد غیرمجاز بر اساس قوانین و مقررات پلمب و از فعالیت آن جلوگیری شد.

وی تصریح کرد: بر اساس ماده۱۲ قانون هوای پاک، سازمان محیط زیست مکلف به تعیین و شناسایی مشاغل آلاینده بوده و در صورت عدم اجرای مفاد این ماده توسط واحد مذکور، سازمان از اداره فعالیت آن جلوگیری کرده و متخلف را به مراجع قضایی معرفی می‌کند.

وی با بیان اینکه از ابتدای آبان ماه سال جاری، گروه های گشت و پایش اداره محیط زیست به صورت شبانه روزی فعال هستند، از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده  هرگونه تخلفی که باعث تهدید و تخریب محیط زیست می شود بلافاصله موضوع را به اداره محیط زیست اطلاع دهند.

پاکدشت با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در ۲۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*