۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » تهران » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 54644
  • ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۷
  • 37 بازدید
  • ارسال توسط :
۱۱۰ فقره دیوارکشی و بنای غیرمجاز در اراضی کشاورزی«چناران»تخریب شد
۱۱۰ فقره دیوارکشی و بنای غیرمجاز در اراضی کشاورزی«چناران»تخریب شد

۱۱۰ فقره دیوارکشی و بنای غیرمجاز در اراضی کشاورزی«چناران»تخریب شد

دماوند- آبرومند: مدیر جهاد کشاورزی دماوند از تخریب ۱۱۰ فقره دیوارکشی و بنای غیرمجاز در اراضی کشاورزی «چناران» در این شهرستان خبر داد.   به گزارش خبرنگار ما – حسین اردلانی عصر شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه ساخت و سازهای غیر مجاز و استفاده‌های غیرکاربردی از اراضی کشاورزی خط قرمز سازمان محسوب […]

دماوند- آبرومند: مدیر جهاد کشاورزی دماوند از تخریب ۱۱۰ فقره دیوارکشی و بنای غیرمجاز در اراضی کشاورزی «چناران» در این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار ما – حسین اردلانی عصر شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه ساخت و سازهای غیر مجاز و استفاده‌های غیرکاربردی از اراضی کشاورزی خط قرمز سازمان محسوب می‌شود اظهار داشت: به جد با این ساخت و سازها برخورد می‌شود.

 

مدیر جهاد کشاورزی دماوند از تخریب بیش از ۱۱۰ مورد دیوارکشی و بنای غیرمجاز در اراضی کشاورزی این شهرستان خبر داد و گفت: با دستور قضائی بیش از ۶۸ هزار مترمربع از اراضی مرغوب منطقه آزادسازی شده است.

 

وی عنوان داشت: در راستای اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغی و حفظ و حراست از اراضی کشاورزی، با دستور رئیس حوزه قضائی بخش رودهن و با حضور یگان حفاظت مسکن و شهرسازی، پلیس ساختمان شهرداری رودهن، نیروی انتظامی کلانتری مهرآباد و یگان امداد فرماندهی انتظامی شهرستان مأمورین گشت امور اراضی جهاد کشاورزی و کلانتری دماوند، ۱۱۰ مورد از ساخت و سازهای غیرمجاز در اراضی کشاورزی تخریب شد.

 

اردلانی بیان داشت: با اجرای این عملیات، حدود ۱۰۴ مورد دیوارکشی به طول ۳ هزار و ۴۶۵ متر طول و ۶ مورد بنا و پی نیمه کاره به مساحت ۳۲۰ مترمربع که به صورت غیرمجاز در اراضی کشاورزی احداث شده بود، قلع و قمع شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*