۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » پيشوا » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 7245
  • ۳۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۶
  • 114 بازدید
  • ارسال توسط :

۱۶ مسجد پیشوا میزبان معتکفین در ایام البیض خواهند بود

پیشوا – ابتکار ورامین: رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان پیشوا از آمادگی ۱۶ مسجد شهرستان برای میزبانی معتکفین در ایام البیض سال جاری خبر داد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا – حجت‌الاسلام اکبر زوبین در این باره اظهار داشت: ۱۶ مسجد از مساجد شهرستان پیشوا، میزبان معتکفین ماه […]

پیشوا – ابتکار ورامین: رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان پیشوا از آمادگی ۱۶ مسجد شهرستان برای میزبانی معتکفین در ایام البیض سال جاری خبر داد.
به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا – حجت‌الاسلام اکبر زوبین در این باره اظهار داشت: ۱۶ مسجد از مساجد شهرستان پیشوا، میزبان معتکفین ماه رجب المرجب در سال جاری خواهند بود.

وی افزود: با توجه به بافت مذهبی شهرستان پیشوا و استقبال گسترده مردم از این مراسم معنوی، ستاد اعتکاف شهرستان با برنامه ریزی دقیق، زمینه حضور حداکثری عموم علاقه مندان به ویژه قشر جوان و نوجوان را فراهم خواهد کرد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی پیشوا ابراز امیدواری کرد: با حسن تدبیر مسوولان محلی و تخصیص اعتبارات مناسب در این خصوص، روند ارتقای سطح کیفی و کمی اجرای مراسم اعتکاف در سطح این شهرستان، به حد مطلوب برسد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*