۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » اسلامشهر » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 56817
  • ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۵
  • 19 بازدید
  • ارسال توسط :
۱۶ نانوایی در اسلامشهر به دلیل رعایت نکردن شیوه‌نامه‌های بهداشتی پلمب شد
۱۶ نانوایی در اسلامشهر به دلیل رعایت نکردن شیوه‌نامه‌های بهداشتی پلمب شد

۱۶ نانوایی در اسلامشهر به دلیل رعایت نکردن شیوه‌نامه‌های بهداشتی پلمب شد

اسلامشهر – آبرومند: فرماندار اسلامشهر با تاکید بر رعایت شیوه نامه های بهداشتی در نانوایی‌ها گفت: طی ۴۳۹ بازدید توسط کارشناسان شبکه بهداشت و درمان از نانوایی‌های این شهرستان، ۸۰ مورد اخطار صادر و ۱۶ نانوایی متخلف به دلیل رعایت نکردن این شیوه‌نامه‌ها پلمب شد.   به گزارش خبرنگار ما – حسین حبیبی روز دوشنبه […]

اسلامشهر – آبرومند: فرماندار اسلامشهر با تاکید بر رعایت شیوه نامه های بهداشتی در نانوایی‌ها گفت: طی ۴۳۹ بازدید توسط کارشناسان شبکه بهداشت و درمان از نانوایی‌های این شهرستان، ۸۰ مورد اخطار صادر و ۱۶ نانوایی متخلف به دلیل رعایت نکردن این شیوه‌نامه‌ها پلمب شد.

 

به گزارش خبرنگار ما – حسین حبیبی روز دوشنبه افزود: در راستای تکریم و قدردانی از نانوایان متعهد، زحمتکش و قانونمدار، با افراد سودجو که مرتکب قاچاق آرد، کم فروشی و گران فروشی شوند برخورد قاطع صورت می‌گیرد که در این زمینه جرایم بازدارنده‌ای از جمله کسر سهمیه آرد، پلمب و حتی ابطال جواز نانوایی متخلف پیش‌بینی شده است.

 

وی ادامه داد: این بازدیدها بیانگر آن است که رعایت شیوه نامه های بهداشتی در نانوایی‌ها از اهمیت بسزایی برخوردار است و کوتاهی در این زمینه که سلامت مردم را به مخاطره می‌اندازد پذیرفتنی نیست.

 

فرماندار اسلامشهر اظهار داشت: با توجه به حذف ارز یارانه‌ایِ انواع نان‌های فانتزی، نرخ جدید این نان‌ها با هماهنگی استانی توسط کمیسیون نظارت بر اصناف شهرستان تعیین و اعلام می‌شود.

 

حبیبی با بیان اینکه نظارت بر فعالیت نانوایی‌های سنتی که آرد یارانه‌ای دریافت می‌کنند نیز تشدید می‌شود، خاطرنشان کرد: تعیین ساعت کار نانوایی‌ها پس از طی فرآیند مربوطه توسط کمیسیون نظارت بررسی و اجرا می‌شود.

 

وی گفت: با توجه به نارضایتی‌های موجود و نداشتن صلاحیت متصدیان برخی نانوایی‌ها، در زمینه صدور جواز نانوایی‌های جدید سختگیری خواهد شد و علاوه بر داشتن معیارهای قانونی و بهداشتی، داشتن مهارت نانوایی و صلاحیت فردی نیز جزء الزامات است.

 

اسلامشهر با جمعیتی حدود ۶۰۰ هزار نفر در جنوب غرب پایتخت واقع شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*