۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » عناوین اصلی » ملارد
  • شناسه : 28578
  • ۰۴ تیر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۷
  • 221 بازدید
  • ارسال توسط :
۱۶ کمپ غیرمجاز ترک اعتیاد در ملارد با دستور قضایی تعطیل شد
۱۶ کمپ غیرمجاز ترک اعتیاد در ملارد با دستور قضایی تعطیل شد

۱۶ کمپ غیرمجاز ترک اعتیاد در ملارد با دستور قضایی تعطیل شد

ملارد – آبرومند: دادستان عمومی و انقلاب ملارد گفت: ۱۶ کمپ غیرمجاز ترک اعتیاد در ملارد با دستور قضایی تعطیل شد و در حال حاضر ۸ کمپ مجاز در این شهرستان فعال است. به گزارش خبرنگار ما – جواد جبله بعد از ظهر سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه طی سخنانی خواستار عزم […]

ملارد – آبرومند: دادستان عمومی و انقلاب ملارد گفت: ۱۶ کمپ غیرمجاز ترک اعتیاد در ملارد با دستور قضایی تعطیل شد و در حال حاضر ۸ کمپ مجاز در این شهرستان فعال است.

به گزارش خبرنگار ما – جواد جبله بعد از ظهر سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه طی سخنانی خواستار عزم جدی برای مبارزه با مواد مخدر شد و گفت: با افرادی که اقدام به نگهداری و توزیع مواد مخدر می کنند، به شدت برخورد می شود، متاسفانه امروز بسیاری از خانواده ها درگیر با اعتیاد هستند.

 

وی خواستار رفع کمبود تعداد قضای و نیروی انسانی در دستگاه قضایی ملارد شد و ضمن ارائه اماری از کشفیات مواد مخدر در این شهرستان اضافه کرد: در سال ۹۲، ۴۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در ملارد کشف شد، در سال ۹۴ این مقدار به ۴۳۰ کیلوگرم رسید، اما از سال ۹۵، ۹۶ و ۹۷ هر سال بیش از ۲ تن مواد مخدر کشف شده است، که حکایت از دستورات محکم قضایی دارد.

 

دادسرای عمومی و انقلاب ملارد بازسازی بافت فرسوده را در مقابله با اعتیاد بسیار مهم توصیف و اضافه کرد: هیچ معتادی بدون اجازه دستگاه قضایی و دادستان نمی تواند، وارد مرکز نگهداری معتادان متجاهر «اخوان» شود و افرادی که وارد می شوند، نیز باید معتادان متجاهر و کارتن خواب باشند، چرا که دولت به این افراد رایگاه یارانه می دهد و ۳ الی ۶ ماه در این مراکز نگهداری می شوند.

 

وی با بیان اینکه حدود ۸ مرکز بازپروری معتادان مجاز زیر نظر بهزیستی در ملارد فعالیت دارند، گفت: ۱۶ کمپ غیرمجاز در ملارد داشتیم، که افراد را به زور نگهداری می کردند و از آنها تقاضای مبالغ غیر قانونی داشتند، که با دستور قضایی بسته شد.

 

جبله اضافه کرد: باید در پی اشتغال زایی و مراقبت های افراد بهبود یافته کمپ ها و مراکز نگهداری باشیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*