۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 59062
  • ۰۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۵
  • 6 بازدید
  • ارسال توسط :
۲۲ واحد مسکونی مددجویی کمیته‌امداد خراسان‌شمالی افتتاح و کلنگ‌زنی شد
۲۲ واحد مسکونی مددجویی کمیته‌امداد خراسان‌شمالی افتتاح و کلنگ‌زنی شد

۲۲ واحد مسکونی مددجویی کمیته‌امداد خراسان‌شمالی افتتاح و کلنگ‌زنی شد

بجنورد- آبرومند: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان شمالی گفت: ۱۰ واحد مسکونی با همکاری بنیاد خیریه وفاق سبز علوی در این استان افتتاح و ۱۲ واحد نیز کلنگ زنی شد.   به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا- مجید الهی راد روز چهارشنبه در آیین افتتاح و کلنگ زنی این واحدها در […]

بجنورد- آبرومند: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان شمالی گفت: ۱۰ واحد مسکونی با همکاری بنیاد خیریه وفاق سبز علوی در این استان افتتاح و ۱۲ واحد نیز کلنگ زنی شد.

 

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا- مجید الهی راد روز چهارشنبه در آیین افتتاح و کلنگ زنی این واحدها در روستای پیربز بجنورد اظهار داشت: بنیاد خیریه سبز علوی با برگزاری اردوهای جهادی خدمات ارزنده ای را به مددجویان خراسان شمالی ارائه کرده است.

 

وی تصریح کرد: علاوه بر تحویل این واحدهای مسکونی؛ کلنگ ۱۲ واحد مسکونی مددجویی نیز بر زمین زده شد و برای احداث این واحدها ۲۵ میلیون تومان از محل کمک های خیریه سبز علوی، ۴۰ میلیون تومان از محل کمک های کمیته امداد و باقی مانده از محل تسهیلات بنیاد مسکن و آورده مددجو هزینه می شود.

 

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی افزود: این بنیاد هفت سری جهیزیه به ارزش ۱۴۰ میلیون تومان بین نیازمندان استان توزیع کرد.

 

وی اعزام ساکنان زیر پوشش روستای پیربُز بجنورد به کربلای معلی را از سایر برنامه های فرهنگی این بنیاد معرفی کرد و گفت: این بنیاد با مشارکت خیران فعالیت هایی را برای توانمند سازی محرومان استان در دست اقدام دارد.

 

استان خراسان شمالی با جمعیت بیش از ۸۶۳ هزار نفری حدود ۶۰ هزار و ۲۵۵ خانوار با جمعیتی در حدود ۱۱۲ هزار نفر زیر پوشش خدمات حمایتی کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار دارند.

 

خراسان شمالی از نظر سرانه درآمد خانوار، در رده آخرین استان های کشور قرار دارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*