۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 8553
  • ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۰
  • 127 بازدید
  • ارسال توسط :

۲۴خرداد نماد مردم سالاری دینی است / قرچک روی خط توسعه قرار دارد

قرچک – ابتکار ورامین: فرماندار شهرستان قرچک گفت: ۲۴ خرداد نماد دموکراسی و مردمسالاری دینی است و دولت تدبیر و امید تاکنون به شعارهای انتخاباتی خود پایبند بوده و خدمت به مردم ، توسعه اقتصادی ،و دیپلماسی فعال را در راستای تحقق شعارهای خود به مرحله اجرا گذاشته است. به گزارش خبرنگار ما به نقل […]

قرچک – ابتکار ورامین: فرماندار شهرستان قرچک گفت: ۲۴ خرداد نماد دموکراسی و مردمسالاری دینی است و دولت تدبیر و امید تاکنون به شعارهای انتخاباتی خود پایبند بوده و خدمت به مردم ، توسعه اقتصادی ،و دیپلماسی فعال را در راستای تحقق شعارهای خود به مرحله اجرا گذاشته است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک – علی صادقی در مراسم عصر شعر یادواره طلوع خرداد در خصوص ۲۴ خرداد سالروز رای مردم ایران به دولت تدبیر و امید اظهار کرد: انتخابات و رجوع به ارای مردم برای تعیین سرنوشت خود و حکومت از مبانی دین اسلام است.

وی افزود: دین مبین اسلام همواره به حضور و نقش مردم در اداره جامعه اهمیت ویژه ای قائل بوده است و احکامی مانند امر به معروف و نهی از منکر، کمک و رسیدگی به نیازمندان جامعه ،جهاد در راه دفاع از میهن و اسلام از مصادیق بازر نقش مردم در حکومت است.

وی با اشاره به اعتقادت امام راحل به مردم سالاری دینی گفت: تفکرات و اندیشه های ناب امام خمینی(ره) که برگرفته از اسلام ناب محمدی است موجب شد از ابتدای انقلاب برای انتخاب مسئولان و مشارکت در امور به ارای مردم مراجعه شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک تصریح کرد: در حالیکه در جمهوری اسلامی ایران همه مردم در انتخابات مختلف مانند ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی و شورای شهر شرکت می کنند در برخی از کشورهای منطقه و جهان هیچ انتخاباتی برگزاز نمی شود و در این خصوص جمهوری اسلامی پیشتاز مردمسالاری دینی در خاورمیانه است.

فرماندار قرچک با بیان اینکه استکبار جهانی تحمل حضور مردم در پای صندوق رای را ندارد، گفت: مردم در برخی از کشورهای جهان هیچ حقی برای انتخاب مسئولان و شیوه حکومتداری ندارند و هیچگاه استکبار این کشورها را ناقض حقوق بشر معرفی نکرده است.

صادقی ادامه داد: این در حالیست که بعد از سی شش سال از پیروزی انقلاب کلیه امور کشور از انتخاب مسئولان ارشد کشور و قانون اساسی با استفاده از ارای مردم صورت گرفته اما غربی ها ایران را ناقص حقوق بشر و مخالف ازادی بیان معرفی می کند.

وی با اشاره به ۲۴ خرداد سالروز انتخاب دولت تدبیر و امید از سوی ملت ایران گفت: مردم در ۲۴ خرداد ۹۲ با حضور باشکوه در پای صندوق های رای نشان دادند که سرنوشت کشور و نحوه اداره ان برای انها بسیار مهم است.

وی افزود: مردم ایران آزادنه و با انتخابی درست سیاست و راهبرد اعتدال را انتخاب کردند تا دکتر حسن روحانی با شعار تدبیر و امید خط مش اعتدالی و شعارهای انتخاباتی خود را با کمک و همدلی خود مردم اجرایی کند.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک گفت: ۲۴ خرداد نماد دموکراسی و مردمسالاری دینی است و دولت تدبیر و امید تاکنون به شعارهای انتخاباتی خود پایبند بوده و خدمت به مردم ، توسعه اقتصادی ،و دیپلماسی فعال را در راستای تحقق شعارهای خود به مرحله اجرا گذاشته است.

علی صادقی با اشاره به اقدامات دولت تدبیر و امید در شهرستان قرچک گفت: شهرستان نوپای قرچک در حالی از ورامین جدا شد که کمترین زیر ساختهای لازم مانند فضای اداری، خدمات بهداشتی و درمانی و اشتغال را در اختیار داشت.

فرماندار قرچک افزود: با این حال دولت یازدهم بر اساس خدمت به مردم برای رفع این معضلات اقدامات بسیار مهمی انجام داد که تشکیل ادارات و تامین نیروی انسانی برای خدمت رسانی بیشتر و اسان به مردم از این موارد مهم است.

وی پیگیری ساخت بیمارستان دولتی و تامین اجتماعی را اقدام دیگر دولت در شهرستان قرچک عنوان کرد و افزود: شهرستان ۳۰۰ هزار نفری قرچک فاقد یک تخت بیمارستان است و مردم برای درمان و خدمات بهداشتی باید به ورامین و یا شهر ری مراجعه کنند.

صادقی گفت: شهرستان قرچک جوانترین شهر استان تهران می باشد که امار جوانان تحصیلکرده بیکار در ان موجب شد دولت به فکر ایجاد اشتغال پایدار و حمایت از تولید در منطقه باشد که در این راستا راه اندازی سریعتر شهرک صنتعی قرچک از ابتدا در دستور کار دولت قرار داشت.

وی با اشاره به اهمیت شهرک صنعتی در ایجاد اشتغال پایدار در شهرستان قرچک گفت: این شهرک صنعتی هم اکنون مهیای پذیرش سرمایه گذاران است و امیدواریم با راه اندازی کارخانجات و صنایع در شهرک صنعتی جوانان قرچک در خود شهرمحل سکونتشان مشغول به کار شوند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*