۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 28616
  • ۰۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۵
  • 76 بازدید
  • ارسال توسط :
۲۶۰ عنوان برنامه فرهنگی و هنری در گرمسار برگزار می‌شود
۲۶۰ عنوان برنامه فرهنگی و هنری در گرمسار برگزار می‌شود

۲۶۰ عنوان برنامه فرهنگی و هنری در گرمسار برگزار می‌شود

گرمسار – آبرومند: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گرمسار گفت: ۲۶۰ عنوان برنامه فرهنگی و هنری در ایام تابستان در مراکز و کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان برگزار می‌شود.   به گزارش خبرنگار ما – نعمت الله قنبری بعدازظهر امروز در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی دفتر خود، اظهار داشت: ۲۶۰ عنوان برنامه […]

گرمسار – آبرومند: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گرمسار گفت: ۲۶۰ عنوان برنامه فرهنگی و هنری در ایام تابستان در مراکز و کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان برگزار می‌شود.

 

به گزارش خبرنگار ما – نعمت الله قنبری بعدازظهر امروز در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی دفتر خود، اظهار داشت: ۲۶۰ عنوان برنامه متنوع فرهنگی و هنری در ایام تابستان در تمامی مراکز فرهنگی و کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان برگزار می‌شود.

 

وی با بیان اینکه طرح‌های اوقات فراغت بهترین بستر برای تقویت آموزه‌های فرهنگی و هنری در کودکان و نوجوانان است، افزود: از ابتدای تیر ماه جاری ثبت نام کلاس‌های آموزشی تابستانه در تمامی مراکز فرهنگی و هنری آغاز شده است و علاقه‌مندان برای ثبت نام تا ۱۵ تیر ماه فرصت دارند.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گرمسار با اشاره به اینکه کلاس‌های تابستانی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد از نیمه‌دوم تیر ماه آغاز می‌شود و تا پایان شهریور ماه ادامه دارد، بیان کرد: کلاس‌های تابستانی در بخش‌های مختلف آموزشی، فرهنگی، ورزشی و برنامه‌های تفریحی سامان‌دهی شده است.

 

وی در ادامه با بیان اینکه ۴۳ پایگاه اوقات فراغت در گرمسار فعالیت می‌کند، تصریح کرد: این در حالی‌است که سال گذشته در مجموع ۳۶ پایگاه در گرمسار فعالیت می‌کرد و در تابستان امسال با توجه به ظرفیت‌های موجود، تعداد پایگاه‌های فرهنگی و هنری افزایش یافت.

 

قنبری از اجرای برنامه‌های متنوع اوقات فراغت در مناطق روستایی نیز خبر داد و گفت: سال گذشته بیش از دو هزار و ۵۰۰ نفر از کودکان، نوجوانان و جوانان از کلاس‌های اوقات فراغت در پایگاه‌های فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد گرمسار استقبال کردند.

 

وی با بیان اینکه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی همواره یکی از دستگاه‌هایی است که در اجرای طرح اوقات فراغت رتبه خوبی را به خود اختصاص می‌دهد، خاطرنشان کرد: آسیب شناسی فرهنگی، ارتقای سطح کمی و کیفی برنامه‌های اوقات فراغت تابستان ۹۸ و جذب حداکثری جوانان و نوجوانان به پایگاه‌های فرهنگی و هنری مساجد در دستور کار نخست این مجموعه قرار دارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*