۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » ري » عناوین اصلی
  • شناسه : 55873
  • ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۴
  • 24 بازدید
  • ارسال توسط :
۲۷ فقره ساخت وساز غیرمجاز در زمین‌های کشاورزی ری تخریب شد
۲۷ فقره ساخت وساز غیرمجاز در زمین‌های کشاورزی ری تخریب شد

۲۷ فقره ساخت وساز غیرمجاز در زمین‌های کشاورزی ری تخریب شد

ری – آبرومند: مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ری از تخریب ۲۷ فقره ساخت و ساز غیرمجاز و آزادسازی ۲۷ هزار و ۸۰۰ مترمربع از زمین‌های مرغوب کشاورزی در بخش قلعه نو این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار ما – جبرئیل برادری اظهار داشت: در راستای اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون اصلاحی قانون حفظ […]

ری – آبرومند: مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ری از تخریب ۲۷ فقره ساخت و ساز غیرمجاز و آزادسازی ۲۷ هزار و ۸۰۰ مترمربع از زمین‌های مرغوب کشاورزی در بخش قلعه نو این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – جبرئیل برادری اظهار داشت: در راستای اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون اصلاحی قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها، ۲۷ فقره ساخت و ساز غیرمجاز در روستای زمان آباد بخش قلعه شهرستان ری تخریب شد.

 

وی با بیان اینکه اداره جهاد کشاورزی نظارت بر ساخت و سازهای غیرمجاز را در سال جاری تشدید کرده است، افزود: عملیات تخریب تمام این ساخت و سازهای غیرمجاز با دستور قضایی و حضور عوامل انتظامی و قضایی اجرا شده است.

 

برادری اضافه کرد: بخش قلعه نو قطب تولید گندم شهرستان ری است از همین جهت اراضی کشاورزی این بخش نباید با هدف افزایش ارزش افزوده برای برخی از افراد سودجو به باغ و ویلای شخصی و یا انبار تبدیل شود.

 

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ری با تاکید بر حفاظت از زمین های کشاورزی خاطرنشان کرد: با هرگونه ساخت و سازهای غیرمجاز و دخل و تصرف در زمین های کشاورزی که مانع از تولید محصولات کشاورزی شود به شدت برخورد می شود.

 

این مسئول ادامه داد: تیم های گشتی جهاد کشاورزی ری به صورت شبانه روزی محدوده‌های این منطقه را رصد و با متخلفان در امر ساخت و ساز غیر مجاز برخورد می کنند.

 

برادری از همه مالکان و کشاورزان خواست که قبل از هرگونه اقدامی در زمینه ساخت و ساز در زمینهای کشاورزی حتما با مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مکاتبه داشته باشند.

 

به گزارش ایرنا، بخش قلعه نو از توابع شهرستان ری هم اکنون دارای ۴۰ هزار نفر جمعیت است که در ۲۰ کیلومتری جنوب ری و در مسیر جاده ورامین قرار دارد، این بخش به دلیل قرارگرفتن در کنار رودخانه سرخه حصار و اراضی کشاورزی حاصل خیز قطب تولید گندم این شهرستان محسوب می شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*