۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » اسلایدر » پرديس » عناوین اصلی
  • شناسه : 7537
  • ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰:۵۴
  • 157 بازدید
  • ارسال توسط :

۲ هفته کار اطلاعاتی مأموران پلیس نتیجه داد کشف لانه مرغی که می‌توانست زندگی ۴ هزار نفر را خراب کند

پردیس – ابتکار ورامین: فرمانده انتظامی شهرستان پردیس گفت: کارهای اطلاعاتی دو هفته‌ای و شبانه‌روزی پلیس نتیجه داد و ۱۷۵ کیلوگرم مواد مخدر در پردیس کشف شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از فارس – مهیار رستگاری از کشف ۱۷۵ کیلوگرم مواد مخدر در شهرستان پردیس خبر داد و اظهار داشت: فرماندهی انتظامی شهرستان […]

پردیس – ابتکار ورامین: فرمانده انتظامی شهرستان پردیس گفت: کارهای اطلاعاتی دو هفته‌ای و شبانه‌روزی پلیس نتیجه داد و ۱۷۵ کیلوگرم مواد مخدر در پردیس کشف شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از فارس – مهیار رستگاری از کشف ۱۷۵ کیلوگرم مواد مخدر در شهرستان پردیس خبر داد و اظهار داشت: فرماندهی انتظامی شهرستان پردیس در یک عملیات مشترک و با به‌کارگیری اقدامات اطلاعاتی و شبانه‌روزی که طی یک هفته گذشته در خصوص این پرونده صورت پذیرفت، موفق شد مقدار ۱۷۵ کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش را از یک متهم کشف و ضبط کند.

رستگاری ادامه داد: چهار اکیپ پلیس شهرستان پردیس به صورت شبانه‌روزی طی یک هفته اخیر این فرد را تحت نظر داشتند و موفق شدند با اقدامات پلیسی و اطلاعاتی در یک عملیات غافلگیرانه متهم را به همراه این محموله بزرگ دستگیر کنند.

وی در خصوص افراد دیگر این باند نیز اظهار داشت: دیگر متهمان این باند که اقدام به تهیه و توزیع مواد مخدر از نوع حشیش در حجم گسترده می‌کردند، نیز شناسایی شده‌اند؛ ولی در حال حاضر این افراد متواری هستند که به زودی این متهمان نیز دستگیر و به دستگاه قضایی معرفی خواهند شد تا به سزای اعمالشان برسند.

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس افزود: این متهم ۳۵ ساله در یکی از روستاهای اطراف شهرستان پردیس اقدام به اجاره یک واحد مسکونی کرده بود و اقدام به توزیع مواد مخدر می‌کرد.

رستگاری بیان داشت: صاحب‌خانه‌ها باید قبل از تحویل منازل خود از پیشینه افراد اطلاع کسب کنند؛ متهم که پس از تحویل گرفتن مواد، این محموله را در گونی‌های آرد و در ۱۷۵ بسته یک کیلوگرمی جاسازی کرده بود، آنها را در داخل لانه مرغی که در حیاط خانه وجود داشت، مخفی می‌کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس افزود: مأموران پلیس با اطلاع از ورود این محموله بزرگ با اخذ دستور قضایی از دادستان شهرستان پردیس که به‌حق در تمام موارد پشتیبان ضابطان خود در نیروی انتظامی است، با ورود به منزل متهم این محموله بزرگ را کشف و ضبط کردند.

رستگاری ادامه داد: جا دارد از زحمات خالصانه دادستان شهرستان پردیس تقدیر و تشکر کنیم؛ چراکه اگر این همکاری نبود، کشف و دستگیری مجرمان و متهمان مقدور نمی‌شد و همین دستور قاطع و جامع دادستان پردیس، باعث کشف این محموله بزرگ شد و این تعامل باعث موفقیت‌های زیاد نیروی انتظامی در سطح شهرستان پردیس شده است و امیدواریم با حفظ این هماهنگی روز به روز شاهد کاهش جرائم در شهرستان پردیس باشیم.

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس ادامه داد: این میزان مواد مخدر برای توزیع در شهرستان پردیس و شهرهای اطراف تهیه شده بود که خوشبختانه قبل از اینکه متهم به توزیع این مواد خطرناک که بیشتر نسل جوان ما را هدف قرار می‌داد، اقدام کند، این محموله بزرگ کشف و ضبط شد.

رستگاری افزود: جامعه هدفی که این مجرمان برای پخش این میزان مواد مخدر در نظر گرفته بودند، جوانان کشورمان بود.

وی گفت: ماده مخدر از نوع حشیش بسیار خطرناک و منهدم و نابودکننده مغز انسان است و در صورتی که این مواد در جامعه برای تغذیه مصرف‌کنندگان توزیع می‌شد، به صورت مستقیم روی ۴ هزار نفر تأثیر تخریبی می‌گذاشت.

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس گفت: مصرف این مواد خطرناک باعث نابودی سلول‌های مغز می‌شود، حافظه را به شدت تخریب می‌کند و اگر افراد به صورت مداوم این مواد را مصرف کنند، پس از دو سال فاقد حافظه خواهند بود و خوشحالیم که این میزان مواد مخدر در سطح جامعه و بین جوانان پخش نشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*