۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اقتصادی » عناوین اصلی » هرمزگان
  • شناسه : 28012
  • ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۳
  • 376 بازدید
  • ارسال توسط :
۳۰ مجوز تولید و پرورش ماهی در دریا در هرمزگان صادر شده است
۳۰ مجوز تولید و پرورش ماهی در دریا در هرمزگان صادر شده است

۳۰ مجوز تولید و پرورش ماهی در دریا در هرمزگان صادر شده است

بندرعباس- آبرومند: معاون آبزی پروری اداره کل شیلات هرمزگان گفت: تاکنون ۳۰ مجوز تولید و پرورش ماهی در دریا به ظرفیت ۶۲ هزار تن در استان صادر شده است. به گزارش خبرنگار ما –  عبدالرسول دریایی اظهار داشت: از جمله مستعدترین مناطق هرمزگان جهت اجرای طرح‌های پرورش ماهی در دریا قشم، بندرلنگه، پارسیان و سیریک […]

بندرعباس- آبرومند: معاون آبزی پروری اداره کل شیلات هرمزگان گفت: تاکنون ۳۰ مجوز تولید و پرورش ماهی در دریا به ظرفیت ۶۲ هزار تن در استان صادر شده است.

به گزارش خبرنگار ما –  عبدالرسول دریایی اظهار داشت: از جمله مستعدترین مناطق هرمزگان جهت اجرای طرح‌های پرورش ماهی در دریا قشم، بندرلنگه، پارسیان و سیریک است.

 

وی افزود: سلامت غذایی، طبیعی بودن محصول و تولید ماهی در شرایط طبیعی، مقرون به صرفه بودن، کاهش هزینه‌های اجرایی و زود بازده بودن از مزیت‌های اجرای طرح‌های پرورش ماهی در دریا است.

 

دریایی با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته در جهت توسعه پرورش ماهی در دریا در هرمزگان در سالهای اخیر بیان داشت: چنانچه بانک‌ها حمایتهای لازم را انجام دهند در سالهای آینده توسعه پرورش ماهی در دریا در استان افزایش بیشتری خواهد یافت.

 

معاون آبزی پروری اداره کل شیلات هرمزگان با اشاره به افزایش فشار به ذخایر آبزیان خلیج فارس در سال‌های اخیر، تاکید کرد: راهبرد جدی سازمان شیلات ایران برای رفع این مشکل، توسعه سریع طرح‌های پرورش ماهی در دریا است.

 

پارسال پنج هزار و ۶۰۰ تن ماهی در دریا در هرمزگان تولید شده و این استان رتبه نخست کشور را کسب نمود.

(منبع خبر: ایرنا )

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*