۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 58170
  • ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۷
  • 12 بازدید
  • ارسال توسط :
۴۷۵۷ دانش آموز ورامینی در کنکور سراسری امسال شرکت می‌کنند
۴۷۵۷ دانش آموز ورامینی در کنکور سراسری امسال شرکت می‌کنند

۴۷۵۷ دانش آموز ورامینی در کنکور سراسری امسال شرکت می‌کنند

ورامین- آبرومند: سرپرست آموزش و پرورش ورامین گفت: در کنکور سراسری امسال چهار هزار و ۷۵۷ دانش‌آموز ورامینی در ۳۲ حوزه اجرایی با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. به گزارش خبرنگار ما – علی عباسی افزود: کنکور سراسری سال جاری در پنج گروه هنر، علوم ریاضی، علوم انسانی، علوم تجربی و زبان‌های خارجه و در چهار […]

ورامین- آبرومند: سرپرست آموزش و پرورش ورامین گفت: در کنکور سراسری امسال چهار هزار و ۷۵۷ دانش‌آموز ورامینی در ۳۲ حوزه اجرایی با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

به گزارش خبرنگار ما – علی عباسی افزود: کنکور سراسری سال جاری در پنج گروه هنر، علوم ریاضی، علوم انسانی، علوم تجربی و زبان‌های خارجه و در چهار روز ۸، ۹، ۱۰ و ۱۱ تیر برگزار می‌شود.

 

وی ادامه داد : از چهار هزار و ۵۷۵ شرکت کننده در کنکور امسال ۴۸۹ نفر رشته هنر، ۴۸۳ نفر رشته ریاضی، ۱۳۶۷ نفر رشته علوم انسانی، ۱۷۵۱ نفر رشته علوم تجربی و ۶۶۷ نفر در رشته زبان انگلیسی به رقابت می‌پردازند.

 

عباسی با بیان اینکه آزمون گروه هنر صبح چهارشنبه ۸ تیر، گروه علوم ریاضی و علوم انسانی صبح پنجشنبه ۹ تیر، گروه علوم تجربی صبح جمعه ۱۰ تیر و گروه زبان‌های خارجی صبح شنبه ۱۱ تیر ماه برگزار می‌شود، اظهار کرد: هماهنگی‌های لازم جهت تأمین زیرساخت‌های مناسب برای برگزاری کنکور با تشکیل جلسات تخصصی و هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسان انجام شده است تا آزمون مطلوب و سالمی را برگزار کنیم.

 

وی گفت: آزمون سراسری کنکور در ۳۲ حوزه اجرایی برگزار می‌شود و کلیه عوامل اجرایی و ناظرین این آزمون آموزش‌های لازم را دیده و هماهنگی‌های مورد نیاز انجام شده است.

 

ورامین با ۳۰۰ هزار جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران استان تهران واقع شده است و دارای دو بخش مرکزی و بخش جوادآباد است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*