۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اقتصادی » تهران » ري » عناوین اصلی
  • شناسه : 28103
  • ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۴
  • 92 بازدید
  • ارسال توسط :
۵۰۰ میلیون ریال زکات فطریه در شهرستان ری جمع آوری شد
۵۰۰ میلیون ریال زکات فطریه در شهرستان ری جمع آوری شد

۵۰۰ میلیون ریال زکات فطریه در شهرستان ری جمع آوری شد

ری – آبرومند: رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان ری گفت: ۵۰۰ میلیون ریال زکات فطریه و کفاره از ۶۷ پایگاه در سطح این شهرستان جمع آوری شد. به گزارش خبرنگار ما – یدالله صفری اظهار داشت: از این میزان بیش از ۴۰۰ میلیون ریال زکات فطریه و ۱۰۰ میلیون ریال مربوط به کفاره […]

ری – آبرومند: رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان ری گفت: ۵۰۰ میلیون ریال زکات فطریه و کفاره از ۶۷ پایگاه در سطح این شهرستان جمع آوری شد.

به گزارش خبرنگار ما – یدالله صفری اظهار داشت: از این میزان بیش از ۴۰۰ میلیون ریال زکات فطریه و ۱۰۰ میلیون ریال مربوط به کفاره است.

 

وی با بیان اینکه ۶۷ پایگاه برای جمع آوری زکات فطریه از روزهای پایانی ماه مبارک تا امروز برپا شد، افزود: این پایگاه ها در مصلا، حسینیه‌ها و مساجد شهرهای شهرری، باقرشهر، کهریزک، حسن آباد و قیامدشت فعال برپا شده بودند.

 

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان ری گفت: مبالغ جمع آوری شده زکات فطریه بین مددجویان و نیازمندان تحت پوشش این نهاد حمایتی، بهزیستی و تعدادی مؤسسه خیریه توزیع می‌شود.

 

وی اظهار داشت: طی سال گذشته مبلغ یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون و ۵۷۰ هزار ریال فطریه و ۱۳۶ میلیون و ۵۸۶ هزار ریال کفاره جمع آوری شد که مبالغ دریافتی از سوی مردم برای رفع نیاز محرومان هزینه شد.

 

شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) با جمعیتی درحدود ۷۷۰ هزار نفر در جنوب استان تهران واقع شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*