۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 60258
  • ۰۹ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۸
  • 14 بازدید
  • ارسال توسط :
۶۷ هزار لیتر روغن موتور قاچاق به ارزش ۳۳ میلیارد ریال در ورامین توقیف شد
۶۷ هزار لیتر روغن موتور قاچاق به ارزش ۳۳ میلیارد ریال در ورامین توقیف شد

۶۷ هزار لیتر روغن موتور قاچاق به ارزش ۳۳ میلیارد ریال در ورامین توقیف شد

ورامین- آبرومند: فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: ۶۷ هزار و ۵۵۷ لیتر انواع روغن موتور و گیریس خارج از شبکه توزیع ( قاچاق ) به ارزش ۳۳ میلیارد ریال در ورامین کشف شد.   به گزارش خبرنگار آبرومند – سردار کیومرث عزیزی با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر […]

ورامین- آبرومند: فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: ۶۷ هزار و ۵۵۷ لیتر انواع روغن موتور و گیریس خارج از شبکه توزیع ( قاچاق ) به ارزش ۳۳ میلیارد ریال در ورامین کشف شد.

 

به گزارش خبرنگار آبرومند – سردار کیومرث عزیزی با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر فروش انواع روغن موتور و گیریس با نرخ غیر مصوب توسط فردی در فروشگاه روغن موتور در شهرستان ورامین ، رسیدگی به این موضوع در دستور کار ماموران اداره مبارزه قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت .

 

عزیزی افزود:پس از هماهنگی قضائی و اقدام به موقع ماموران دربازرسی از این محل، مقدار ۶۱هزار و ۲۳۱ لیتر انواع روغن موتور و مقدار ۶ هزار و ۳۲۶ لیتر انواع گیریس کشف و ضبط  گردید.

 

وی با بیان این که مالک این واحد مدارکی مبنی بر ثبت کالا در سامانه‌ انبارها ارائه نکرد گفت: با توجه به عدم ثبت کالا در سامانه انبارها، در مجموع ۶۷ هزار و ۵۵۷  لیتر انواع روغن موتور و گیریس خارج از شبکه توزیع به ارزش ۳۳ میلیارد ریال توقیف گردید.

 

فرمانده انتظامی شرق استان تهران با تأکید بر اهتمام پلیس در مقابله با پدیده شوم قاچاق کالا اظهار داشت: متهم پس از تشکیل پرونده، تحویل مراجع قضایی گردید.

ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*