۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » عناوین اصلی » همدان
  • شناسه : 65744
  • ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۱
  • 11 بازدید
  • ارسال توسط :
۶ هزار و ۵۱۸ خانوار در ستاد اسکان فرهنگیان همدان پذیرش شدند
۶ هزار و ۵۱۸ خانوار در ستاد اسکان فرهنگیان همدان پذیرش شدند

۶ هزار و ۵۱۸ خانوار در ستاد اسکان فرهنگیان همدان پذیرش شدند

همدان- آبرومند: مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان از پذیرش ۲۵ هزار و ۳۲۱ مسافر نوروزی در قالب ۶ هزار و ۵۱۸ خانوار تاکنون در مراکز و پایگاه‌های ستاد اسکان فرهنگیان استان خبر داد. به گزارش خبرنگار آبرومند به نقل از ایرنا – محمود نقوی اظهار داشت: بر اساس آمار ثبت شده در سامانه‌ اسکان […]

همدان- آبرومند: مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان از پذیرش ۲۵ هزار و ۳۲۱ مسافر نوروزی در قالب ۶ هزار و ۵۱۸ خانوار تاکنون در مراکز و پایگاه‌های ستاد اسکان فرهنگیان استان خبر داد.
به گزارش خبرنگار آبرومند به نقل از ایرنا – محمود نقوی اظهار داشت: بر اساس آمار ثبت شده در سامانه‌ اسکان فرهنگیان استان تعداد میهمانان فرهنگی پذیرش شده، از اولین روز فعالیت ستادهای اسکان تا پیش از ظهر امروز شنبه در استان همدان ۳۱ هزار و ۸۷۱ نفرروز است.
به گفته وی این تعداد مهمان فرهنگی در ۱۴۱ مدرسه و هزار و ۲۸۰ اتاق پایگاه‌های اسکان آموزش و پرورش استان همدان اسکان یافتند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان با اشاره به اهمیت کیفیت بخشی به برنامه های اسکان گفت: استفاده از تمام ظرفیت ها برای ارائه‌ خدمات مناسب و رضایت‌مندی مهمانان فرهنگی از اولویت های ستاد اسکان فرهنگیان استان همدان است.
نقوی یادآور شد: ۲۰ پایگاه در تمامی مراکز آموزش و پرورش شهرستان ها و نواحی آموزش و پرورش استان همدان به عنوان ستاد اسکان مسافران ایجاد و فعال شده است.
وی اظهار داشت: ۶ خانه معلم و مراکز آموزشی و رفاهی استان نیز به صورت دایمی آماده پذیرش و اسکان فرهنگیان است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان ادامه داد: ۱۴۲ اتاق ویژه، یک هزار و ۲۹ اتاق الف، ۵۰ اتاق ب و بقیه مکان ها شامل نمازخانه ها، اردوگاه ها و دیگر اماکن در این استان تجهیز شده است.
۳۲ هزار و ۴۳۸ مسافر نوروزی در طول تعطیلات نوروز ۱۴۰۱ و ۵۲ هزار و ۸۸۷ نفر در تابستان امسال در مراکز و پایگاه های اقامتی ستاد اسکان فرهنگیان این استان پذیرش و اسکان داده شدند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*