۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » تهران » ري » عناوین اصلی
  • شناسه : 54645
  • ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۷
  • 17 بازدید
  • ارسال توسط :
۶ هکتار از اراضی مرغوب و کشاورزی روستاهای شهرری رفع تصرف شد
۶ هکتار از اراضی مرغوب و کشاورزی روستاهای شهرری رفع تصرف شد

۶ هکتار از اراضی مرغوب و کشاورزی روستاهای شهرری رفع تصرف شد

ری- آبرومند: مدیر جهاد کشاورزی شهرری از آزادسازی ۶ هکتار از اراضی مرغوب و کشاورزی روستاهای اشرف آباد و غنی آباد شهرری خبر داد.   به گزارش خبرنگار ما – جبرئیل برادری پیش از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران از آزادسازی اراضی کشاورزی شهرری خبر داد و اظهار داشت: با توجه به اهمیت حفظ کاربری […]

ری- آبرومند: مدیر جهاد کشاورزی شهرری از آزادسازی ۶ هکتار از اراضی مرغوب و کشاورزی روستاهای اشرف آباد و غنی آباد شهرری خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار ما – جبرئیل برادری پیش از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران از آزادسازی اراضی کشاورزی شهرری خبر داد و اظهار داشت: با توجه به اهمیت حفظ کاربری اراضی کشاورزی و جلوگیری از تغییر کاربری‌های غیرمجاز، ۲ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی ۶ هکتار از زمین‌های مرغوب کشاورزی در روستاهای اشرف آباد و غنی آباد بخش مرکزی این شهرستان با حضور مسئولان ذیربط آزادسازی و به چرخه تولید بازگشت.

 

برادری با بیان اینکه از ادارات مرتبط، بخشداری‌ها، شهرداری‌ها، دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها به‌منظور حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ‌ها در خارج از بافت روستا و حریم شهرها درخواست مساعدت و همکاری کرد تا از این طریق بتوان تداوم تولیدات کشاورزی و امنیت غذایی را مهیا کرد گفت: این ساخت و سازها برای افزایش ارزش افزوده اراضی کشاورزی انجام شده بود که تخریب این موارد با همکاری عوامل نیروی انتظامی، جهاد کشاورزی، نمایندگان دادستانی و بخشداری انجام شد.

 

مدیر جهاد کشاورزی شهرری: عنوان داشت: از همه مالکان و کشاورزان خواست که قبل از هرگونه اقدامی در زمینه ساخت و ساز در زمین‌های کشاورزی با اداره جهاد کشاورزی شهرستان مکاتبه و استعلامات لازم را دریافت کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*