۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » تهران » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 57854
  • ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۰
  • 5 بازدید
  • ارسال توسط :
۷ هزار نفر در واحدهای تولیدی و صنعتی قرچک شاغل هستند
۷ هزار نفر در واحدهای تولیدی و صنعتی قرچک شاغل هستند

۷ هزار نفر در واحدهای تولیدی و صنعتی قرچک شاغل هستند

قرچک – آبرومند: رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قرچک گفت: بیش از ۵۰۰ واحد تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی و خارج از آن با اشتغال هفت هزار نفر در این شهرستان فعالیت می‌کنند. به گزارش خبرنگار ما – بهنام میرزایی اظهار داشت: شهرستان قرچک به دلیل استقرار شهرک صنعتی پویا و فعال […]

قرچک – آبرومند: رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قرچک گفت: بیش از ۵۰۰ واحد تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی و خارج از آن با اشتغال هفت هزار نفر در این شهرستان فعالیت می‌کنند.

به گزارش خبرنگار ما – بهنام میرزایی اظهار داشت: شهرستان قرچک به دلیل استقرار شهرک صنعتی پویا و فعال در حال تبدیل شدن به یکی از مناطق صنعتی استان تهران است و هم اکنون بیش از ۲۲۰ واحد تولیدی فعال در حوزه‌های مختلف در این شهرک صنعتی مشغول به فعالیت هستند.

وی افزود: از مجموع ۸۰۰ قرارداد منعقد شده، ۲۲۰ واحد صنعتی با  اشتغال پنج هزار نفر فعالیت تولیدی خود را در فاز نخست این شهرک صنعتی آغاز کرده‌اند و با افزایش متقاضیان، مراحل قانونی توسعه آن در فاز دوم در دست اقدام است.

میرزایی با اشاره به حضور واحدهای تولیدی صنایع غذایی شهرستان قرچک در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته (ایران آگروفود) در تهران خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه، شرکت شکوه طعام وارنا (گلدن استار) که در زمینه تولید انواع صنایع غذایی کنسروی، پوره‌های مکمل غذایی، ترشیجات و انواع مربا فعالیت دارد شرکت داشت که محصولات آن مورد استقبال قرار گرفت.

این مسئول اضافه کرد: در این شرکت تولیدی که سابقه ۳۰ ساله در تولید محصولات غذایی دارد، ۳۰ نفر به صورت مستقیم و ۴۵ نفر به صورت غیرمستقیم فعالیت می‌کنند.

میرزایی اظهار داشت: کیفیت محصولات تولید شده در این شهرک باعث شده تا محصولات آن به کشورهای مختلف از جمله کانادا و روسیه صادر شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت قرچک با اشاره به انتقال واحدهای صنفی خشکبار تهران به شهرک صنعتی قرچک یادآور شد:  با تکمیل فرآیند انتقال این صنف، بیش از ۲۰۰ واحد در شهرک صنعتی قرچک مستقر می‌شود.

قرچک با ۲۷۰ هزار نفر جمعیت در ۳۰ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*