۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اقتصادی » تهران » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 28534
  • ۰۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۲
  • 85 بازدید
  • ارسال توسط :
۸۵۰ تن کلزا از کشاورزان شرق استان تهران خریداری شد
۸۵۰ تن کلزا از کشاورزان شرق استان تهران خریداری شد

۸۵۰ تن کلزا از کشاورزان شرق استان تهران خریداری شد

ورامین – آبرومند: رئیس اداره غله و سیلوی شهرستان جنوب شرق استان تهران گفت: از ابتدای زمان برداشت محصول کلزا تا کنون، بیش از ۸۵۰ تن محصول از شهرستان‌های شرق استان تهران خریداری شده است. به گزارش خبرنگار ما – محمد گلدستانی اظهار داشت: سیلوی شهرستان ورامین تنها مرکز خرید محصول کلزای شرق استان تهران […]

ورامین – آبرومند: رئیس اداره غله و سیلوی شهرستان جنوب شرق استان تهران گفت: از ابتدای زمان برداشت محصول کلزا تا کنون، بیش از ۸۵۰ تن محصول از شهرستان‌های شرق استان تهران خریداری شده است.

به گزارش خبرنگار ما – محمد گلدستانی اظهار داشت: سیلوی شهرستان ورامین تنها مرکز خرید محصول کلزای شرق استان تهران است که محصول شهرستان‌های ورامین، قرچک، پیشوا، پاکدشت، پردیس، دماوند و فیروزکوه و بخشی از شهرستان ری را خریداری می‌کند.

وی افزود: برداشت محصول کلزا از نیمه نخست خردادماه امسال آغاز شده که تا کنون بیش از ۸۵۰ تن محصول از شهرستان‌های شرق استان به قیمت تضمینی هر کیلوگرم ۳۴ هزار و ۳۹۸ ریال خریداری شده است.

وی اظهار داشت: کلزا قابلیت نگهداری زیاد در سیلو را ندارد و به محض خرید، به منظور استحصال روغن به کارخانه‌های روغنکشی ارسال می‌شود.

 

گلدستانی همچنین از خرید بیش از ۴۲ هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان شرق استان تهران خبر داد.

 

 

ورامین کمترین میزان انحراف را در خرید گندم دارد

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ورامین در خصوص خرید محصول گندم کشاورزان گفت: در سال زراعی جاری بیش از ۹ هزار هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان زیر کشت گندم رفته که از هر هکتار بیش از ۵ تن محصول برداشت می‌شود.

وی گفت: اکثر کشاورزان شهرستان ورامین محصول خود را تحویل مراکز خرید دولتی داده‌اند و از این نظر، شهرستان ورامین کمترین میزان انحراف در خرید گندم را دارد.

وی اظهار داشت: تا کنون بیش از ۸۰ درصد از اراضی گندم شهرستان برداشت شده است.

ورامین در ۳۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*