۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » تهران » عناوین اصلی » ملارد
  • شناسه : 54493
  • ۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۷
  • 21 بازدید
  • ارسال توسط :
۹۶۰۰معتاد بهبودیافته سال گذشته تسهیلات اشتغالزایی دریافت کرده اند
۹۶۰۰معتاد بهبودیافته سال گذشته تسهیلات اشتغالزایی دریافت کرده اند

۹۶۰۰معتاد بهبودیافته سال گذشته تسهیلات اشتغالزایی دریافت کرده اند

ملارد- آبرومند: رئیس مرکز توسعه پیشگیری سازمان بهزیستی گفت: ۹ هزار و ۶۰۰ معتاد بهبودیافته سال گذشته تسهیلات اشتغالزایی دریافت کرده اند. به گزارش خبرنگار ما – فاطمه رضوان مدنی در حاشیه بازدید سردار اسکندر مؤمنی از مرکز نگهداری معتادین متجاهر ماده ۱۶ اخوان ملارد که ظهر دوشنبه انجام شد، در گفتگو با خبرنگار مهر […]

ملارد- آبرومند: رئیس مرکز توسعه پیشگیری سازمان بهزیستی گفت: ۹ هزار و ۶۰۰ معتاد بهبودیافته سال گذشته تسهیلات اشتغالزایی دریافت کرده اند.

به گزارش خبرنگار ما – فاطمه رضوان مدنی در حاشیه بازدید سردار اسکندر مؤمنی از مرکز نگهداری معتادین متجاهر ماده ۱۶ اخوان ملارد که ظهر دوشنبه انجام شد، در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در راستای کمک به بازگشت معتادان متجاهر بهبود یافته به این افراد تسهیلات اشتغالزایی پرداخت می‌شود.

 

وی گفت: به هر معتاد بهبود یافته در مراکز بهزیستی که یک سال از بهبودی وی گذشته و آزمایشات پاک بودن وی در دوره‌های مختلف انجام شده باشد، گواهی از فنی و حرفه ای داشته و آموزش‌های لازم را دیده و یا جواز کسب دریافت کرده باشند، مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی با بهره چهار درصد پرداخت می‌شود و به عنوان مشوق تا پنج سال بیمه حق بیمه آن‌ها به عنوان بیمه خویش فرمایی به آن‌ها پرداخت می‌شود.

 

رئیس مرکز توسعه پیشگیری سازمان بهزیستی کشور افزود: اگر یک کارفرما نیز باشد، که معتادین بهبود یافته را به کار گیرد، تا سقف ۴۰ معتاد بهبود یافته و به ازا هر کدام ۵۰ میلیون تسهیلات به کارفرما پرداخت می‌شود و در حال رایزنی برای افزایش این مبلغ به ۱۰۰ میلیون تومان هستیم.

 

وی گفت: به کارفرمایان نیز تا پنج سال حق بیمه کارفرمایی پرداخت می‌شود.

 

رضوان مدنی گفت: در سال گذشته بالغ بر ۹ هزار و ۶۰۰ وام اشتغال به معتادان بهبود یافته پرداخت شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*