۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » فرهنگی » قرچك
  • شناسه : 4191
  • ۱۳ مهر ۱۳۹۳ - ۱۷:۰۴
  • 143 بازدید
  • ارسال توسط :

۷۰۰ دانش آموز قرچکی عازم اردوهای راهیان نور می شوند

قرچک-ابتکار آنلاین: مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک گفت: سال تحصیلی جاری ۷۰۰ دانش آموز مقطع متوسطه دوره دوم این شهرستان در قالب اردوهای راهیان نور با ۱۶ دستگاه اتوبوس عازم سرزمین های عملیاتی دوران هشت سال دفاع مقدس می شوند. مهدی نیکبخت در جلسه هماهنگی اعزام کاروان های راهیان نور دانش آموزی که با مسوولین […]

قرچک-ابتکار آنلاین: مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک گفت: سال تحصیلی جاری ۷۰۰ دانش آموز مقطع متوسطه دوره دوم این شهرستان در قالب اردوهای راهیان نور با ۱۶ دستگاه اتوبوس عازم سرزمین های عملیاتی دوران هشت سال دفاع مقدس می شوند.

مهدی نیکبخت در جلسه هماهنگی اعزام کاروان های راهیان نور دانش آموزی که با مسوولین سپاه ۱۵ خرداد این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: اعزام کاروان های راهیان نور به مناطق عملیاتی دوران هشت سال دفاع مقدس باعث تعمیق شناخت ارزش های این دوران شده و جوانان و آینده سازان نظام را بیش از پیش با رشادت و از خودگذشتگی رزمندگان اسلام آشنا می کند.

وی افزود: برگزاری اردوهای راهیان نور مهمترین عامل برای خنثی نمودن توطئه های نرم دشمنان قسم خورده نظام و استکبار جهانی به شمار می رود و باعث می شود که نسل جوان با ارزش های دوران دفاع مقدس آشنا شوند.

وی اظهار داشت: اردوی راهیان نور، مهمترین راه برای مقابله با تهاجم نرم استکبار جهانی و دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی است و در برگزاری آن بایستی دقت لازم صورت گیرد تا بهترین نتیجه نصیب دانش آموزان شود.

مدیرآموزش و پرورش قرچک با اشاره به این که انتقال و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در میان دانش آموزان از مهمترین برکات برگزاری اردوهای راهیان نور است، افزود: اردوهای راهیان نور، عاملی اساسی در زنده نگه داشتن فرهنگ متعالی ایثار و شهادت و روحیه ایثارگری است.

نیکبخت زمان اعزام کاروان راهیان نور شهرستان قرچک را پنجم و ۲۱ آبان ماه سال جاری اعلام کرد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*